Trzeci nabór do inwestycji planujemy na II kwartał 2021 roku. Zapisz się na listę oczekujących. Sprawdź szczegóły

Zainwestuj w pakiet mieszkań na wynajem (od 10.000 zł) Dołącz do 106 inwestorów i zarabiaj 5-7% w skali roku (całkowicie bezobsługowo) z moim osobistym nadzorem tej inwestycji

Jak zmiana cen mieszkań wpływa na wynik inwestycji?

  • Dopóki mieszkania nie są sprzedawane – to nie wpływa na przychody spółki. Przychodem spółki są głównie przychody z wynajmu mieszkań. Spółka tylko w niewielkiej części będzie korzystać ze strategii flippingowej – i jeżeli ceny sprzedaży nie będą atrakcyjne to nie będzie takich transakcji dokonywać.
  • Ceny nieruchomości mogą pośrednio wpływać na wysokość czynszów za wynajem. Raczej rosnąco. Inwestujemy w budżetowe mieszkania – gdzie czynsze od lat nie malały.
  • Celem spółki jest długoterminowe inwestowanie i zyski z najmu. Nie zarabianie na wzroście wartości nieruchomości. Dlatego wahania cen mieszkań nie mają wielkiego wpływu na wynik inwestycji a na pewno nie mają wpływu na bieżące przychody z najmu.
  • Oczywiście wzrost cen mieszkań w długim terminie będzie wpływał na wycenę udziałów i na wyższy końcowy wynik inwestycji (zależnie od momentu wyjścia z inwestycji przez inwestora)
  • Jeżeli na rynku będą duże spadki cen nieruchomości to historycznie są to jedno-kilkuletnie kryzysy i nie miały znaczącego wpływu na wysokość czynszów. Dla tego typu spółki jest to okazja do realizowania nowych zakupów mieszkań po niższej cenie!

Obejrzyj nagranie webinaru na temat biznesu

A w nim wyniki finansowe, wysokości czynszów a nawet numery ksiąg wieczystych. Pełna przejrzysość jest najważniejsza w biznesie!

Przedstaw się (imię lub imię i nazwisko) Twoje dodatkowe pytania (np. propozycja terminu rozmowy)
Adres e-mail (tu wyślę dodatkowe materiały)
Telefon (opcjonalne, wypełnij jeżeli mam oddzwonić) Zgłoszenie do niczego nie zobowiązuje! Otrzymasz pakiet materiałów i wzory umowy

Zainwestuj w mieszkania na wynajem już od 10.000 zł © 2019-2020 Dołącz do grupy ponad 100 inwestorów. Sprawdź też: Polityka prywatności, RODO.
Informacje publikowane na stronie internetowej nie stanowią oferty ani rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia MF z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje w portalu udostępniane są wyłącznie w celach informacyjnych i reklamowych i nie należy ich traktować jako rekomendacji inwestowania czy też zaniechania inwestowania w jakiekolwiek instrumenty finansowe. Dane te nie mogą być traktowane jako usługa doradztwa inwestycyjnego lub innego typu doradztwa. Każda inwestycja wiąże się z ryzykiem utraty części lub całości kapitału.